Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
Jade Fashion

Chanttal

Rochie de seara rosie Roselia din catifea cu franjuri din strassuri

Vândut de zandra.ro

PRP: 429,00 RON

334,62 RON -22%

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la zandra.ro Comandă direct la magazin

Verifică mărimi disponibile

Mărime

Economisești

94,38 RON -22%

Cumpără acum
6 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 51 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Rochie de seara rosie Roselia din catifea cu franjuri din strassuri

334,62 RON
Cumpără
Rochie de seara rosie Roselia din catifea cu franjuri din strassuri Culoare: rosu Textura: catifea Croi: sirena Material usor elastic Cupe buretate Decolteu in V Crapatura pe picior Fronseuri in zona taliei Franjuri din strassuri la umeri Inchidere cu fermoar la spate Compozitie: 95% poliester 5% elastan Fabricat in Romania * Echipa noastra face toate eforturile in a prezenta cat mai bine culorile produselor prezentate pe site insa culorile pot diferi de situatia reala si pot varia in functie de setarile monitorului/dispozitivului dvs!

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 334,62 RON (conform OG 58/2022)

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 334,62 RON (OG 58/2022)

334,62 334,62 334,62 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Cum îmi aleg mărimea la Rochie de seara rosie Roselia din catifea cu franjuri din strassuri fără să dau greș?
Deschide ghidul de mărimi de pe pagina Rochie de seara rosie Roselia din catifea cu franjuri din strassuri din magazinul zandra.ro — fiecare brand croiește diferit, iar Chanttal nu face excepție. Ia-ți măsurile cu centimetrul (bust, talie, șolduri la haine; lungimea labei piciorului la încălțăminte) și compară-le cu tabelul, nu cu mărimea „de obicei". Recenziile din magazin spun des dacă modelul curge mic sau mare.
Arată Rochie de seara rosie Roselia din catifea cu franjuri din strassuri în realitate ca în poze?
Pozele din catalog sunt făcute profesionist, dar ecranul tău și lumina din ele pot schimba percepția nuanțelor cu un ton-două. Pentru adevărul complet, citește fișa Rochie de seara rosie Roselia din catifea cu franjuri din strassuri de la magazinul zandra.ro: compoziția materialului îți spune cum cade și cum lucește piesa, iar recenziile cumpărătorilor arată fotografii reale. Dacă nuanța tot te dezamăgește la colet, returul de 14 zile există exact pentru asta.
Cât e Rochie de seara rosie Roselia din catifea cu franjuri din strassuri și ce plătesc în plus?
Eticheta de azi: 334.62 RON, TVA inclus — prețul raportat de feedul magazinului zandra.ro, resincronizat automat. Peste el vine doar transportul, calculat la checkout, care dispare complet peste pragul de livrare gratuită al magazinului. Truc de fashion smart: dacă ești aproape de prag, o pereche de șosete sau un accesoriu mic te duce peste el mai ieftin decât taxa de curier.
Cum se face plata pentru Rochie de seara rosie Roselia din catifea cu franjuri din strassuri?
Pe site-ul magazinului zandra.ro, la finalul comenzii: card bancar prin conexiune criptată, ramburs la curier sau — la multe magazine de fashion — rate și vouchere cadou. Jade Fashion rămâne complet în afara tranzacției: nu îți vedem cardul, nu îți ținem banii, nu emitem facturi. Tot ce ține de plată e treaba ta cu magazinul.
Nu-mi vine bine Rochie de seara rosie Roselia din catifea cu franjuri din strassuri — care e planul B?
Planul B e prevăzut de lege: 14 zile calendaristice de la primire pentru retur fără justificări (OUG 34/2014), cu piesa în starea în care ai primit-o — probată în casă, nu purtată în oraș, cu etichetele prinse și ambalajul păstrat. Vrei altă mărime? Fă returul și plasează comandă nouă cât modelul mai e pe stoc. Formularul și pașii sunt în politica magazinului zandra.ro.
Când sosește Rochie de seara rosie Roselia din catifea cu franjuri din strassuri dacă comand azi?
La ritmul obișnuit al magazinului zandra.ro: predare la curier în 24-48 de ore și livrare în 1-3 zile lucrătoare, cu AWB pe e-mail ca să urmărești coletul. În săptămânile de reduceri masive mai adaugă o zi de răbdare. Ai un eveniment cu dată fixă? Comandă cu o săptămână tampon — moda iartă multe, întârzierea la propria ocazie nu.
Ce drepturi am dacă Rochie de seara rosie Roselia din catifea cu franjuri din strassuri se strică prea repede?
Dacă piesa cedează din vina fabricației — cusături care se desfac, fermoar rupt, talpă dezlipită la purtare normală — magazinul zandra.ro îți datorează garanția legală de conformitate de minimum 2 ani (Legea 449/2003 + OUG 140/2021): reparație, înlocuire sau banii înapoi. Uzura firească a modei purtate des nu intră, dar defectele premature da. Factura din colet e biletul tău de intrare.
Mai prind Rochie de seara rosie Roselia din catifea cu franjuri din strassuri în stoc?
Statusul raportat chiar acum de feedul zandra.ro: în stoc. În fashion, stocul e o cursă contra cronometru — mărimile medii și culorile de sezon pleacă primele, iar modelele de colecție nu se refac la infinit. Verifică pe pagina magazinului dacă mărimea ta mai există și, dacă da, nu o lăsa pe mâine: coșul abandonat e cel mai scump obicei al modei.
De ce trebuie să merg la zandra.ro ca să cumpăr Rochie de seara rosie Roselia din catifea cu franjuri din strassuri?
Pentru că garderoba o vinde magazinul, nu vitrina: Jade Fashion e comparatorul care ți-a arătat Rochie de seara rosie Roselia din catifea cu franjuri din strassuri lângă ofertele altor magazine, dar stocul, casa de marcat și curierul sunt ale zandra.ro. La el închei comanda, primești factura, garanția și dreptul de retur. Iar dacă între catalogul nostru și magazin apare vreo diferență de preț sau descriere, magazinul are ultimul cuvânt.
E momentul bun să cumpăr Rochie de seara rosie Roselia din catifea cu franjuri din strassuri sau mai scade?
Dilema eternă a modei: prețul de 334.62 RON (sincronizat automat cu feedul zandra.ro) poate coborî la lichidarea sezonului — dar mărimea ta poate pleca înaintea reducerii. Regula practică: piesele de tendință și mărimile căutate se cumpără când le găsești; bazicele fără termen de expirare pot aștepta campaniile. Orice reducere aplicată de magazin apare aici automat, deci nu ratezi nimic urmărind pagina.

Alte produse de la zandra.ro

Produse similare

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies