Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
Jade Fashion

FashionForYou

Compleu cu fusta lunga, Iolanda, top bufant si print polka dot, Alb

Vândut de fashionforyou.ro

PRP: 220,00 RON

169,00 RON -23%

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la fashionforyou.ro Comandă direct la magazin

Verifică mărimi disponibile

Mărime

Economisești

51,00 RON -23%

Adaugă în coș
5 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 30 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Compleu cu fusta lunga, Iolanda, top bufant si print polka dot, Alb

169,00 RON
Cumpără
Top bufant, fusta ampla si farmec fara efort. Poarta piesele impreuna sau separat pentru mai multa versatilitate. Ce face acest compleu o alegere inspirata? Compleul este alcatuit din doua piese care pot fi purtate atat impreuna, cat si separat, oferind mai multe posibilitati de styling. Topul crop evidentiaza talia, in timp ce manecile bufante echilibreaza vizual silueta si adauga o nota feminina. Fusta lunga are o croiala ampla si fluida, iar despicatura laterala ofera libertate de miscare si un efect elegant. Cele patru imprimeuri permit alegerea unei variante potrivite stilului personal, fara a schimba croiala avantajoasa a compleului. Contexte in care il poti purta

Compleul IOLANDA este potrivit pentru vacante, brunch-uri, plimbari de seara, terase si intalniri relaxate, unde iti doresti o tinuta feminina, dar confortabila. Poate fi purtat si la aniversari, petreceri de zi, evenimente in aer liber sau cine in oras, accesorizat cu sandale cu toc si o geanta mica. Pentru un look mai relaxat, il poti combina cu espadrile, sandale joase sau o geanta din rafie. In zilele mai racoroase, topul poate fi completat cu un sacou, iar fusta lunga pastreaza tinuta eleganta si potrivita pentru inceputul toamnei. Caracteristici compleu: - Nume model: IOLANDA; Top crop cu croiala cambrata - Decolteu amplu; Maneci scurte bufante - Tiv scurt care evidentiaza talia; Fusta lunga cu croiala ampla si talie inalta - Despicatura laterala; Lungime maxi; Material cu aspect fluid - Sistem de inchidere: Fermoar la spate Compozitie material: 92% poliester, 8% lycra Disponibil in patru variante de imprimeu: -Buline -Roses -Animal Print -Lemone Stil: feminin, casual-elegant; Piesele pot fi purtate si separat Sezon: all season , usor de adaptat in functie de temperatura si accesorizare, iar topul poate fi purtat cu un sacou pentru a crea o tinuta tomnatica eleganta si bine echilibrata. Eticheta produsului contine informatii esentiale referitoare la intretinerea si spalarea corecta a articolelor vestimentare. Imaginile Fashionforyou au caracter informativ, iar nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor/ecran telefon.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 169,00 RON (conform OG 58/2022)

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 169,00 RON (OG 58/2022)

169,00 169,00 169,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Cum îmi aleg mărimea la Compleu cu fusta lunga, Iolanda, top bufant si print polka dot, Alb fără să dau greș?
Deschide ghidul de mărimi de pe pagina Compleu cu fusta lunga, Iolanda, top bufant si print polka dot, Alb din magazinul fashionforyou.ro — fiecare brand croiește diferit, iar FashionForYou nu face excepție. Ia-ți măsurile cu centimetrul (bust, talie, șolduri la haine; lungimea labei piciorului la încălțăminte) și compară-le cu tabelul, nu cu mărimea „de obicei". Recenziile din magazin spun des dacă modelul curge mic sau mare.
Arată Compleu cu fusta lunga, Iolanda, top bufant si print polka dot, Alb în realitate ca în poze?
Pozele din catalog sunt făcute profesionist, dar ecranul tău și lumina din ele pot schimba percepția nuanțelor cu un ton-două. Pentru adevărul complet, citește fișa Compleu cu fusta lunga, Iolanda, top bufant si print polka dot, Alb de la magazinul fashionforyou.ro: compoziția materialului îți spune cum cade și cum lucește piesa, iar recenziile cumpărătorilor arată fotografii reale. Dacă nuanța tot te dezamăgește la colet, returul de 14 zile există exact pentru asta.
Cât e Compleu cu fusta lunga, Iolanda, top bufant si print polka dot, Alb și ce plătesc în plus?
Eticheta de azi: 169.00 RON, TVA inclus — prețul raportat de feedul magazinului fashionforyou.ro, resincronizat automat. Peste el vine doar transportul, calculat la checkout, care dispare complet peste pragul de livrare gratuită al magazinului. Truc de fashion smart: dacă ești aproape de prag, o pereche de șosete sau un accesoriu mic te duce peste el mai ieftin decât taxa de curier.
Cum se face plata pentru Compleu cu fusta lunga, Iolanda, top bufant si print polka dot, Alb?
Pe site-ul magazinului fashionforyou.ro, la finalul comenzii: card bancar prin conexiune criptată, ramburs la curier sau — la multe magazine de fashion — rate și vouchere cadou. Jade Fashion rămâne complet în afara tranzacției: nu îți vedem cardul, nu îți ținem banii, nu emitem facturi. Tot ce ține de plată e treaba ta cu magazinul.
Nu-mi vine bine Compleu cu fusta lunga, Iolanda, top bufant si print polka dot, Alb — care e planul B?
Planul B e prevăzut de lege: 14 zile calendaristice de la primire pentru retur fără justificări (OUG 34/2014), cu piesa în starea în care ai primit-o — probată în casă, nu purtată în oraș, cu etichetele prinse și ambalajul păstrat. Vrei altă mărime? Fă returul și plasează comandă nouă cât modelul mai e pe stoc. Formularul și pașii sunt în politica magazinului fashionforyou.ro.
Când sosește Compleu cu fusta lunga, Iolanda, top bufant si print polka dot, Alb dacă comand azi?
La ritmul obișnuit al magazinului fashionforyou.ro: predare la curier în 24-48 de ore și livrare în 1-3 zile lucrătoare, cu AWB pe e-mail ca să urmărești coletul. În săptămânile de reduceri masive mai adaugă o zi de răbdare. Ai un eveniment cu dată fixă? Comandă cu o săptămână tampon — moda iartă multe, întârzierea la propria ocazie nu.
Ce drepturi am dacă Compleu cu fusta lunga, Iolanda, top bufant si print polka dot, Alb se strică prea repede?
Dacă piesa cedează din vina fabricației — cusături care se desfac, fermoar rupt, talpă dezlipită la purtare normală — magazinul fashionforyou.ro îți datorează garanția legală de conformitate de minimum 2 ani (Legea 449/2003 + OUG 140/2021): reparație, înlocuire sau banii înapoi. Uzura firească a modei purtate des nu intră, dar defectele premature da. Factura din colet e biletul tău de intrare.
Mai prind Compleu cu fusta lunga, Iolanda, top bufant si print polka dot, Alb în stoc?
Statusul raportat chiar acum de feedul fashionforyou.ro: în stoc. În fashion, stocul e o cursă contra cronometru — mărimile medii și culorile de sezon pleacă primele, iar modelele de colecție nu se refac la infinit. Verifică pe pagina magazinului dacă mărimea ta mai există și, dacă da, nu o lăsa pe mâine: coșul abandonat e cel mai scump obicei al modei.
De ce trebuie să merg la fashionforyou.ro ca să cumpăr Compleu cu fusta lunga, Iolanda, top bufant si print polka dot, Alb?
Pentru că garderoba o vinde magazinul, nu vitrina: Jade Fashion e comparatorul care ți-a arătat Compleu cu fusta lunga, Iolanda, top bufant si print polka dot, Alb lângă ofertele altor magazine, dar stocul, casa de marcat și curierul sunt ale fashionforyou.ro. La el închei comanda, primești factura, garanția și dreptul de retur. Iar dacă între catalogul nostru și magazin apare vreo diferență de preț sau descriere, magazinul are ultimul cuvânt.
E momentul bun să cumpăr Compleu cu fusta lunga, Iolanda, top bufant si print polka dot, Alb sau mai scade?
Dilema eternă a modei: prețul de 169.00 RON (sincronizat automat cu feedul fashionforyou.ro) poate coborî la lichidarea sezonului — dar mărimea ta poate pleca înaintea reducerii. Regula practică: piesele de tendință și mărimile căutate se cumpără când le găsești; bazicele fără termen de expirare pot aștepta campaniile. Orice reducere aplicată de magazin apare aici automat, deci nu ratezi nimic urmărind pagina.

Alte produse de la fashionforyou.ro

Produse similare

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies